TÖDOK Facebook Sayfası TÖDOK Twitter Sayfası TÖDOK Instragram Sayfası

Türkiye'nin en tecrübeli uzman kadrosu...

(0212) 466 10 66 (pbx) - (0553) 135 68 55

TÖDOK - Türkiye Özel Dil Okulları

TOEFL SINAV TARİHLERİ

City Test Dates
Istanbul (asian) Sat., Jan 12, 2019
Sat., Jan 26, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Sat., Feb 16, 2019
Sat., Feb 23, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Sat., Mar 30, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Sat., Apr 13, 2019
Sat., May 04, 2019
Fri., May 10, 2019
Sat., May 11, 2019
Sat., May 18, 2019
Istanbul (european) Sat., Jan 05, 2019
Sat., Jan 12, 2019
Sat., Jan 26, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Fri., Feb 08, 2019
Sat., Feb 16, 2019
Sat., Feb 23, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Sat., Mar 30, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Sat., Apr 13, 2019
Sat., May 04, 2019
Fri., May 10, 2019
Sat., May 11, 2019
Sat., May 18, 2019
Sun., May 19, 2019
Adana Sat., Jan 05, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Fri., May 10, 2019
Ankara Sat., Jan 05, 2019
Sat., Jan 12, 2019
Sat., Jan 26, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Fri., Feb 08, 2019
Sat., Feb 16, 2019
Sat., Feb 23, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Sat., Mar 30, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Sat., Apr 13, 2019
Sat., May 04, 2019
Fri., May 10, 2019
Sat., May 11, 2019
Sat., May 18, 2019
Sun., May 19, 2019
Antalya Sat., Jan 05, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Sat., Apr 13, 2019
Sat., May 04, 2019
Bursa Sat., Jan 05, 2019
Sat., Jan 12, 2019
Sat., Jan 26, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Sat., Feb 16, 2019
Sat., Feb 23, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Sat., Mar 30, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Sat., Apr 13, 2019
Sat., May 04, 2019
Sat., May 11, 2019
Sat., May 18, 2019
Denizli Sat., Jan 12, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Eskisehir Sat., Jan 05, 2019
Sat., Feb 16, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Fri., May 10, 2019
Gaziantep Sat., Jan 05, 2019
Sat., Jan 12, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Sat., May 04, 2019
Hatay Sat., Jan 05, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Izmir Sat., Jan 12, 2019
Sat., Jan 26, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Fri., Feb 08, 2019
Sat., Feb 16, 2019
Sat., Feb 23, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Sat., Mar 30, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Sat., Apr 13, 2019
Sat., May 04, 2019
Fri., May 10, 2019
Sat., May 11, 2019
Sat., May 18, 2019
Kastamonu Sat., Jan 05, 2019
Sat., Feb 02, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Kayseri Sat., Jan 12, 2019
Fri., Feb 08, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Fri., May 10, 2019
Kocaeli Sat., Jan 05, 2019
Sat., Jan 12, 2019
Fri., Feb 08, 2019
Sat., Feb 23, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Sat., Mar 09, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Sat., Apr 06, 2019
Fri., May 10, 2019
Sat., May 11, 2019
Sun., May 19, 2019
Malatya Sat., Jan 05, 2019
Fri., Feb 08, 2019
Sat., Mar 16, 2019
Mersin Sat., Jan 05, 2019
Fri., Feb 08, 2019
Fri., Mar 08, 2019
Fri., Apr 05, 2019
Sat., May 11, 2019