TÖDOK Facebook Sayfası TÖDOK Twitter Sayfası TÖDOK Instragram Sayfası

Türkiye'nin en tecrübeli uzman kadrosu...

(0212) 466 10 66 (pbx) - (0553) 135 68 55

TÖDOK - Türkiye Özel Dil Okulları

TOEFL SINAV TARİHLERİ

City Test Dates
Istanbul (asian)Sat., Apr 07, 2018
Sat., Apr 21, 2018
Sat., May 05, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., May 19, 2018
Sat., May 26, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jun 16, 2018
Fri., Jun 22, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Jul 14, 2018
Sat., Aug 04, 2018
Sat., Aug 11, 2018
Sun., Aug 12, 2018
Istanbul (european)Sat., Apr 21, 2018
Fri., Apr 27, 2018
Sat., May 05, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., May 19, 2018
Sat., May 26, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jun 16, 2018
Fri., Jun 22, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Jul 14, 2018
Sat., Jul 21, 2018
Sat., Jul 28, 2018
Sat., Aug 04, 2018
Sat., Aug 11, 2018
Sun., Aug 12, 2018
AdanaSat., Apr 07, 2018
Fri., Apr 27, 2018
Sat., May 26, 2018
Sat., Jun 23, 2018
AnkaraSat., Apr 07, 2018
Sun., Apr 08, 2018
Sat., Apr 21, 2018
Sat., May 05, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., May 19, 2018
Sat., May 26, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Jul 14, 2018
Sat., Jul 21, 2018
Sat., Jul 28, 2018
Sat., Aug 04, 2018
Sun., Aug 12, 2018
AntalyaSun., Apr 08, 2018
Sat., Apr 21, 2018
Sat., May 05, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., May 26, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Jul 14, 2018
Sat., Jul 21, 2018
Sat., Jul 28, 2018
Sun., Aug 12, 2018
BursaNo Dates Currently Available
DenizliSat., Apr 21, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Aug 04, 2018
EskisehirSun., Apr 08, 2018
Sat., Apr 21, 2018
Sat., Jul 14, 2018
GaziantepSun., Apr 08, 2018
Fri., Apr 27, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., May 26, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Jul 14, 2018
Sat., Jul 21, 2018
Sat., Jul 28, 2018
Sun., Aug 12, 2018
HataySun., Apr 08, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Aug 04, 2018
IzmirSat., Apr 21, 2018
Fri., Apr 27, 2018
Sat., May 05, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., May 19, 2018
Sat., May 26, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Jul 14, 2018
Sat., Aug 04, 2018
Sat., Aug 11, 2018
Sun., Aug 12, 2018
KastamonuSat., Apr 21, 2018
Sat., May 26, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jul 14, 2018
KayseriFri., Apr 27, 2018
Sat., May 26, 2018
Sun., Jun 10, 2018
KocaeliSat., Apr 21, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., May 19, 2018
Sat., May 26, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sun., Jun 10, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Jul 07, 2018
Sat., Aug 04, 2018
Sun., Aug 12, 2018
MalatyaSat., Apr 21, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sun., Aug 12, 2018
MersinSat., Apr 21, 2018
Sun., May 06, 2018
Sat., Jun 02, 2018
Sat., Jun 23, 2018
Sat., Aug 04, 2018